Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Články "HW" - kvalita za dostupnou cenu.

Úvod InformaceČlánky baterií "NTL "

Cylindrický článek 18650 „HW“


Válcový článek je i nadále jedním z nejpoužívanějších obalů pro primární a sekundární baterie. Výhodou je snadná výroba a dobrá mechanická stabilita. Trubkový válec odolává vysokým vnitřním tlakům bez deformace. 

Mnoho válcových buněk na bázi lithia a niklu obsahuje přepínač PTC (kladný tepelný koeficient). Při vystavení nadměrnému proudu se normálně vodivý polymer zahřívá a stává se odporovým, zastavuje proudový proud a působí jako ochrana proti zkratu. Po odstranění zkratky se PTC ochladí a vrátí se do vodivého stavu.

Většina válcových článků je vybavena také mechanismem pro snížení tlaku a nejjednodušší konstrukce využívá membránové těsnění, které se ruší pod vysokým tlakem. Po průniku membrány může dojít k úniku a vysušení. Přednostní provedení jsou opětovně utěsněné větrací otvory s pružinovým ventilem. Některé spotřební baterie typu Li-ion zahrnují zařízení pro přerušení nabíjení (CID), které fyzicky a nevratně odpojí článek, když je aktivováno, a vytváří nebezpečný tlak. Obrázek 1 ukazuje průřez válcového článku.

 

 

 

Veškeré články „HW“ jsou navržené a důsledně testované na napětí, kapacitu, kompatibilitu a bezpečnost. Finální výstupní kontrola kvality článku zajištuje využití SMT oddělení, kde je důsledně testovaná ochrana proti přebití, přehřátí a ochrana před hlubokým vybitím článku.

 

Detail řídícího obvodu baterie NTL


Srdcem baterií NTL je řídicí jádro od Texas Instruments


 

Copyright 2015 - 2024 © Batteryspace.eu